•   Habrovanský zámek

Volná pracovní místa

Habrovanský zámek, p. o. přijme pracovníka na pozici kuchaře na plný úvazek do jednosměnného provozu (práce i o víkendech). Požadujeme výuční list nebo zaučení  v oboru, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost (zdravotní průkaz), pracovitost. Nabízíme plat v rozmezí od 19 000,- Kč do 28 000,- Kč (dle odpracované praxe), 25 dní dovolené, po zapracování osobní příplatek, mimořádné odměny, příspěvek na penzijní připojištění, závodní stravování a po roce příspěvek na rehabilitační procedury, kulturu a sport. Nástup možný ihned.

Žádosti s profesním životopisem zasílejte na emailovou adresu: mzdy@habrovanskyzamek.cz, kontaktní telefon: 727 937 803.

 

Habrovanský zámek, p. o. přijme pracovníka na pozici všeobecné sestry do dvousměnného provozu. Požadujeme vzdělání potřebné pro práci bez odborného dohledu, trestní bezúhonnost, samostatnost, profesionalitu, spolehlivost, organizační schopnosti. Nabízíme plat v rozmezí od 28 000,- Kč do 39 000,- Kč (dle odpracované praxe), po zapracování osobní příplatek, zvláštní příplatky, mimořádné odměny, závodní stravování, příspěvek na penzijní pojištění a po roce příspěvek na rehabilitační procedury. Nástup možný od 1. 4. 2020.

Žádosti s profesním životopisem zasílejte na emailovou adresu: mzdy@habrovanskyzamek.cz, kontaktní telefon: 727 937 803.

 

Habrovanský zámek, příspěvková organizace hledá pracovníka v sociálních službách – přímá obslužná péče do jednosměnného provozu jako zástup za mateřskou dovolenou. Požadujeme min. základní vzdělání, akreditovaný kurz pro pracovníky v sociálních službách (není podmínkou), trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost, pracovitost, spolehlivost, ochotu, komunikativnost, odpovědnost a schopnost pracovat v týmu. Nabízíme plat od 23 000,- Kč do 28 000,- Kč, po zapracování přiznání osobního příplatku, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění a další benefity z FKSP. Nástup možný od 1. 4. 2020. 

Žádost s profesním životopisem zasílejte na emailovou adresu mzdy@habrovanskyzamek.cz, kontaktní telefon na personální pracovnici je 727 937 803.