•   Habrovanský zámek

Ubytování a stravování

Ubytování

Jsme zařízením, které pečuje o dospělé občany bez rozdílu pohlaví, přijímáme tedy muže i ženy, v případě možností a s přihlédnutím k provozním podmínkám jsme ochotni přijmout a ubytovat i manželské páry. Klienti Habrovanského zámku jsou ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích. Všechny tyto pokoje jsou vybaveny nábytkem, umyvadly a dorozumívacím zařízením, mnozí mají na pokoji zavedenou telefonní linku a připojení na internet ke svému osobnímu počítači.
K některým jednolůžkovým a dvoulůžkovým pokojům patří i vlastní sociální zařízení. Tyto pokoje umožňují klientům více osobního soukromí. Klienti trvale ležící jsou umístěni na elektricky polohovatelných postelích. Zařízení postupně obměnilo nevhodná lůžka novými polohovatelnými lůžky s antideubitními matracemi.
Jsme zařízením s celoročním pobytem, kde našim klientům poskytujeme ubytování, stravování, ošetřovatelskou péči, včetně rehabilitace, stomatologické péče, kulturní a zájmovou činnost.
Mezi nezbytné služby zahrnujeme úklid obytných prostor, údržbu, praní a žehlení veškerého prádla, opravy prádla. Ošetřovatelskou péčí se rozumí pravidelná celodenní pomoc klientům při hlavních nebo všech životních úkonech, které nezvládnou bez pomoci druhé osoby. V souvislosti s namáhavou prací při obsluze imobilních klientů používá personál elektrické a mechanické zvedáky a pojízdná koupací lůžka.

Stravování

V našem zařízení se poskytuje celodenní stravování, tj. snídaně, oběd, večeře a dvě vedlejší jídla. Klienti se stravují ve společných jídelnách. Jídelníček sestavuje vedoucí stravovacího provozu, klienti podávají své návrhy a přání prostřednictvím stravovací komise sestávající z klientů. Jídelníček je konzultován s nutričním terapeutem. Dle zdravotního stavu a na návrh lékaře, je klientům podávána dietní (šetřící) a diabetická strava. Kuchyně dále připravuje odlehčenou stravu (převážně zeleninové saláty), které je možné objednávat k obědu.

Hostinské pokoje

Pro návštěvy také nabízíme ubytování v hostinských pokojích.
Jedná se o jeden jednolůžkový a jeden dvojlůžkový pokoj. Tyto je možné si rezervovat telefonicky nebo osobně u vedoucí zdravotního úseku nebo na telefonním čísle 517 305 112.

Cena

1 osoba – 1 noc – 235 Kč

ubytovací řád hostinské pokoje

provozní řád hostinské pokoje

Stravování pro veřejnost

Je možné si objednat oběd. U oběda je na výběr ze dvou varianty 1,2 kdy 2 většinou bývá salát (ne v sobotu a v neděli).
Jídelníčky k nahlédnutí v sekci jídelníčky. Jídlo objednávejte ve všední dny nejpozději však dva dny předem do 10.00 u pí. Hledíkové tel. 734 319 020, 517 305 108 nebo u p. Hudečkové tel. 517 305 107, 724 371 493

Cena oběda 115Kč.